Yırtıcı Kuşlar Full Film izle

0

765
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Yırtıcı Kuşlar  Full Film izle

Yırtıcı Kuşlar ve Muhteşem Harley Quinn izle – Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation Of One Harley Quinn) Türkçe Dublaj 2020Yeni bir Harley Quinn Serüvenine Hazır Mısınız?
Yırtıcı Kuşlar serüven aksiyon yapımı bir film olarak 2020 seneninde vizyona girecek. DC Comics’in fantastik yapımı olan orijinal ismiyle Birds of Prey için beklentiler defa yüksektir. Kalpsiz bir mafya babası doğrulusunda zorla alı koyulan bir lâhza kızın kurtarılması için meydana koyulan zorlu mücadeleyi işleyen filmde Joker ve Realite Suçlular veyahut sinema dünyasına kazandırılan Harley Quinn karakteri başrol kahramanız olarak boy gösteriyor. Harley, Amerika’nın karanlık kenti Gotham’da suçla muhabere içerisinde olan bir yasa koruyucusu olan Helena Bertinelli ve suçla mücadeleye devam eden bir ailenin mensubu olan temaslı dövüş ustası Dinah Laurel veyahut bir araya gelerek, mafya doğrulusunda kaçırılan kızı kurtarmak emeliyle Black Mask’a karşı zorlu bir mücadeleye kalkışacaktır.
Gotham şehrinin kötü kişiyi olan Roman Sionis ve yaveri Zsasz lâhza kız amaç olarak göstermektedir. Cass ismindeki lâhza kızı kurtarmak isteyenlerin kentte meydaan getirdiği karmaşa bütün kenti birbirine katmıştır. Net karmaşa ortamından beslenen Harley, Huntress, Black Canary ve Renee Montoya’nın yolları kesişmektedir. Birbiriyle tek ortak noktası dahi olmayan net ekip lâhza kızı kurtarabilmek yerine ortak bir çalışma inşa etmek mecburiyetinde kalacaktır.
DC Comincs Dünyasından Efsane bir Film Henüz Geliyor.
2020 senesi yapımlarından birisi olan Yırtıcı Kuşlar fragmanın yayınlanmasıyla izleyicilerde merak uyandırmayı başardı. Sinema eleştirmenlerinin ön görüsü filmin dünya genelinde 50 milyondan çok seyirci sayısına ulaşacağı yönünde. Yırtıcı Kuşlar filmi Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı opsiyonu veyahut Fillmodu.co sitemizde yayınlanacaktır. Filmin vizyona girmesinin sonrasında sinema çekimi derhal izlemeniz için yayına girecektir. Ardından HD ve 4K seçeneklerini sizlerle buluşturacağınız. DC Comics fabrikasının fantastik dünyasında bulunan net film DC Comins’in sekizinci yapımı olarak sevenleriyle buluşmaktadır.
Filmin Kadrosu Şampiyonlar Ligi Gibi.
Filmin hikayesini kaleme alan Christina Hoodson’un yanında Çin Asıllı etkin yönetmen Cathy Yan filmin yönetmenlik kodluğunda karar sürmektedir. Henüz evvel Joker ve Realite Suçlular filmlerinde yeniden aynı adı taşıyan karaktere ölen Kadın futbolcu Margot Robbie net filmde de Harley Quinn karakteriyle güzelliğinden soz ettirmeyi başarmıştır. Güzel oyuncunun üstün performansına şahitlik etmek için sinema salonlarını filmin vizyon tarihimde doldurabilirsiniz. Arıca Ewan McGrgor, Mary Elizabeth Winstead ve Jurnee Smotlett Bell gibi sinema dünyasının tanınmış adlarını net fantastik yapımın futbolcu kadrosunda izleyebileceğiniz. Goroomed, Humpty, According to My Mother gibi değişik türlerde filmlerin yönetmeliğini yapmış Yan, ilk defa net denli yüksek bütçeli yapımda kamera arka kısmına geçmiştir. Eleştirmenlerin ve sinema severlerin merakla beklediği net filmin beklentileri karşılayıp karşılamayacağı ise merak hususu oldu.
Yırtıcı Kuşlar 7 Şubat’ta Bütün Sinemalarda.
Genç bir kızın mafya doğrulusunda kurtarılmasına tanıklık edebileceğiniz film Gotham kentinde geçmektedir. Orijinal ismi veyahut Bird of Prey bütün değişik yeteneklere sahip bir arkadaşlarıyla birilikte Harley Quinn’in Kara Maskeye karşı savaşını fantastik ve kendisine has bir biçimde beyaz perdeye taşımaktadır. Türkiye’de 7 Şubat 2020’de vizyona girecek net efsane film için 100.000.000 USD bütçe ayrılmıştır. Los Angeles’te çekilen filmin müziklerini ise Daniel Pemberton bestelemiştir.
iyi seyirler diler.Yırtıcı Kuşlar ve Muhteşem Harley Quinn Türkçe Dublaj HD Kalite türkçe dublaj ve altyazılı izle

Tür: 2020 Film izle, Aksiyon Film izle, Dram Filmleri izle, Türkçe Dublaj Film izle

IMDB Puanı: +7

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?