Morbius Türkçe Altyazılı Film izle

0
( Yüksek Kalite )

307
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Morbius Türkçe Altyazılı Film izle

Morbius izle – Morbius the Living Vampire Türkce Altyazi {vizyon}Dram, aksiyon, bilimkurgu üçlemesiyle izleyiciyle biraraya gelicek filmin 18 Mart 2021 seneninde vizyona girmesi bekleniyor. Rehabilitasyonu olası olmayan tek kan hastalığını tecrübe yaparak rehabilitasyon etmeye gayret gösteren Morbius zorlu tek mücadeleye girecektir. Hastalığı vampir yarasaları ve elektroşok rehabilitasyonu veyahut iyileştirmeye gayret gösteren Morbius oldukça korkunç tek sonuçla karşılaşacaktır ve bundan sonra hiçbir şey eskisi gibi yolunda olmayacaktır. Yaşamak için tek mücadeleye girecek olan Morbius, daimi kan değiştirmek zorundadır. Ayrı olarak meseleler bununla bitmeyecektir. Bundan sonra ışığa da çıkması olanaksız duruma gelmiştir. Üstelik bütün şunlar yetmiyormuş gibi, insanüstü güçlere sahip olmaya başlamıştır.
Morbius Filmi Oyuncuları
2020 senesi yapım filminde Adria Arjona, JaretLeto, Michael keraton, Jared Harris, MattSmitt, tyreseGibson yer almaktadır. Filmin yönetmen koltuğunda ise Daniel Espinosa oturmaktadır.
Morbius Filmi Konusu
Biyokimyacı olan Murbius’ un yaşantısının sebep kabusa dönüştüğünü izleyeceksiniz. Seyrek görülen tek kan hastalığını iyileştirmek için muhtelif deneyler yapmaktadır. Net deneylerin neticeninde kendi de vampire dönüşecek, insanüstü güçlere sahip olacaktır. Her sabah değişmesi lüzumlenen kana gereksinimi bulunmaktadır ve mutlaka gün ışığına çıkamamaktadır. Filmin Başrolünü Joker karakterini üstlenen Oscar Menfaatli futbolcu JaretLeto canlandırıyor. Classic vampir filmlerinin dışına çıkan görkemli yapım. Seyrek görülen tek kan hastalığına sahip olması hasebiyle, net hastalığı iyileştirmek için muhtelif deneyler yapmaya başlar. Rehabilitasyon için tek yarasanın DNA sını kullanır ve o da vampire dönüşmeye başlar. Morbius filmini Türkçe altyazılı seyretmek için filmifullizlet.com olarak sizlere alternatifler sunuyoruz. Morbius Full HD izle seçenekleri sitemizde mevcuttur.Morbius Türkce Altyazi Yüksek Kalite türkçe dublaj ve altyazılı izle

Tür: 2021 Filmleri izle, Bilimkurgu Filmleri izle, Film izle

IMDB Puanı: 7.8

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?